Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
3 жовтня, 2017   ▪   Версія для друку

Розпорядок змін. Яким є поточний стан реформування українського війська

Необхідність реформ української національної системи безпеки зрозуміла для всіх: на 2014 рік військо було морально й технічно застарілим, оборонна промисловість перебувала в занепаді, а міністерства та відомства радше створювали бюрократичні проблеми, ніж вирішували їх.
Розпорядок змін. Яким є поточний стан реформування українського війська

 

Саме тому президент включив реформу безпекового сектору до Стратегії сталого розвитку «Україна-2020», яку ухвалили в січні 2015 року. Пізніше на основі цієї програми з’явилися пропозиції Міністерства оборони та рішення РНБО, що знайшли відоб­раження в Стратегічному оборонному бюлетені України, які президент затвердив своїм указом у червні 2016-го. Пріоритетом визначено реформування українського безпекового сектору відповідно до сучасних стандартів НАТО. Бюлетень містить п’ять стратегічних напрямів, які розділені на 28 оперативних завдань. У разі успішного їх виконання Україна отримає вкрай важливу нині сучасну та ефективну армію, здатну захистити державу. Тиждень розглянув, на якому етапі виконання перебувають основні завдання. 
Матеріали за темою:

Реклама
Останні публікації згорнути
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено