Тиждень.ua
Четвер, 24 квітня Мобільний RSS
Укр Eng
Увійти
404

Сторінку не знайдено

Скоріше за все, таке могло трапитися внаслідок наших недавніх змін платформи та структури сайту. Майте на увазі, що ми імпортували всі матеріали з попереднього сайту.
Рекомендуємо скористатися пошуком.
Вибачте за незручності.
Останні публікації
Російськомовні українські націоналісти приходять до своїх поглядів не завдяки, а всупереч власному оточенню
позавчора, Валерія Бурлакова, 0
Верховний представник ОБСЄ із питань національних меншин Астрід Торс про те, які бачить проблеми кримських татар у теперішній ситуації, чи вважає українців у Криму національною меншиною та про те, що змінювати законодавство треба не поспішаючи.
позавчора, Ольга Ворожбит, 0
І знову я в поїзді зі Львова. Уранці – Київ і ненадовго на Майдан. І знову потяг. І п’ятнадцять годин. На край України. На її східну межу, на її найменш українську частину, її радянський острівець, на цю Росію, якщо чесно.
21 квітня, Лукаш Сатурчак, 0
Від редакції: «Асиметрична симетрія» – це проект, який ставить собі за мету дослідити сучасні українсько-польські відносини. Що думають поляки й українці одні про одних? Наскільки глибокі стереотипи та історичні рани? Як живуть діаспори? Щоб знайти відповіді на ці запитання, Лесь Белей і Лукаш Сатурчак мандрують Україною та Польщею і роблять репортажі. Тиждень стежить за проектом і публікує уривки їхніх досліджень, які мають вийти окремою книжкою.
21 квітня, Лесь Белей, 0
 
©2007-2014 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.