Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи
Головне
На українську економіку чекає ще одна хвиля труднощів, спричинена глобальними тенденціями
24 червня , Любомир Шавалюк,
Україна отримала доступ до світового ринку держзакупівель на 1,7 трлн доларів. Які загрози та можливості це несе нашим виробникам?
20 червня , Денис Горбач,
Останні публікації
Обмеження кредитування пов’язаних осіб приведе до епохальних змін у банківському секторі
19 червня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 23 (447) від 9 червня
Поряд зі звільненням від російського інформаційно-ідеологічного впливу подолання економічної залежності від Росії є необхідною умовою для того, щоб Україна позбулася постколоніальної інерції та здобула реальну незалежність.
17 червня   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 23 (447) від 9 червня
Фінансовий сектор — кровоносні судини економіки. Російські банки можуть відігравати важливу роль у гібридній війні Кремля проти України, особливо ті, основним власником яких є безпосередньо сусідня держава. Важко повірити, що вона ніяк не впливає на їхню політику. ­Наприклад, «Сбербанком» володіє уряд РФ, агресивно настроєний проти України.
11 червня   ▪   Андрій Левус
«Український тиждень»
№ 23 (447) від 9 червня
Які регіони динамічно зростають, а які, навпаки, стрімко деградують протягом останніх років
10 червня   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 22 (446) від 2 червня
Бізнес більше, ніж раніше, боїться геополітичної нестабільності та готується пристосовуватися до технологічної еволюції - опитування керівників компаній у США від McKinsey & Company
10 червня   ▪   Віталій Рибак
Банківська система має надлишок ліквідності. Уряд повинен його використати
4 червня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 21 (445) від 26 травня
Нещодавно в Києві відбулася конференція «Трансформація діяльності центральних банків», організована НБУ спільно з Нацбанком Польщі. Тиждень скористався нагодою і порозмовляв із директором Інституту перехідних економік при Банку Фінляндії Ііккою Коргоненом про тенденції розвитку окремих економік, зокрема української.
3 червня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 21 (445) від 26 травня
Пенсійні проблеми стосуються всіх, і не тільки пенсіонерів
24 травня   ▪   Віталій Мельничук
Війна — поняття неймовірно багатобічне. У наш час ми маємо прекрасну нагоду спостерігати всю її різноманітність. Практично для кожного є очевидною війна на Донбасі з її матеріальними наслідками та нівеченням людських доль. Для багатьох безсумнівним є факт інформаційної війни. Але зовсім небагато наших громадян усвідомлюють наслідки, до яких вона призводить.
24 травня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 19 (443) від 12 травня
Улітку 2016-го українці мають шанс зітхнути з полегшенням більш ніж після двох важких років
24 травня   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 19 (443) від 12 травня
За десять років з України ввели більше $100 млрд. В який спосіб ці гроші могли б знову працювати у країні свого походження?
16 травня   ▪   Маргарита Ормоцадзе
Репортажі з районів нелегального видобутку бурштину, як правило, здебільшого присвячені корупції та шкоді, яку копачі завдають навколишньому середовищу. Соціальна сторона цього явища висвітлена менше. А між тим, вона також має велике значення. Адже всього за кілька років активного видобутку виникло ціла спільнота старателів, зі своїми неписаними законами і правилами.
7 травня   ▪   Денис Казанський
Варто уже зараз активно готуватися до можливого подальшого зростання цін на блакитне паливо та впроваджувати заходи, які б дозволили зменшити залежність від них.
6 травня   ▪   Олександр Крамар
Тиждень поспілкувався з директором Міжнародного центру з повернення активів про співпрацю з Генпрокуратурою України в розслідуванні фінансових злочинів режиму Януковича, запоруку успіху в пошуку вкрадених активів і механізми взаємодії фінансової розвідки на міжнародному рівні.
6 травня   ▪   Анна Корбут
«Український тиждень»
№ 17 (441) від 28 квітня
Чому продовження болісних реформ в інтересах звичайних громадян і чим небезпечне гальмування процесу
4 травня   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 17 (441) від 28 квітня
28 квітня відбулась міжнародна конференція «Розвиток транспорту. Виклики. Інновації. Можливості». Тиждень.ua обрав найважливіші тези із неї
29 квітня   ▪   Віталій Рибак
В ексклюзивному інтерв’ю Тижню голова Фонду державного майна України розповів про оціночну вартість держактивів, виконання плану приватизації, претендентів на Одеський припортовий завод та управління росіян українськими обленерго.
29 квітня   ▪   Тетяна Омельченко
«Український тиждень»
№ 17 (441) від 28 квітня
Тиждень розмовляв із колишнім заступником керівника Європейського департаменту МВФ про співпрацю Фонду з Україною в минулому та сьогодні, причини недовіри міжнародних кредиторів до нашої держави та роль міжнародного кредитування у вітчизняній економіці.
25 квітня   ▪   Анна Корбут
«Український тиждень»
№ 16 (440) від 21 квітня
Чи допоможе призначення уряду відновити співпрацю з міжнародними кредиторами
25 квітня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 16 (440) від 21 квітня
У свідомості більшості тих, хто ніколи не бував у цих регіонах, вони, мабуть, не займають якогось особливого місця. У кращому разі основна маса українців зі школи пам’ятає якісь видатні історичні події багатовікової давності, пов’язані з територіальним ядром Поділля. У гіршому — ці землі просто є білою плямою для багатьох із нас.
24 квітня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 15 (439) від 14 квітня
Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Це новітнє російське прислів’я занадто часто справджується в Україні. Особливо коли йдеться про реформи, які проводять хоч і за найкращими світовими зразками, але без урахування внутрішньої специфіки.
18 квітня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 15 (439) від 14 квітня
Стихійна економіка самозайнятості — чим живе Хмельницький
17 квітня   ▪   Денис Казанський
«Український тиждень»
№ 15 (439) від 14 квітня
Якою мірою Україна здатна долучитися до технологічних змін, що відбуваються зараз у розвинених країнах
15 квітня   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 14 (438) від 7 квітня
Про досвід високооплачуваного менеджменту на великому державному підприємстві
15 квітня   ▪   Денис Казанський
«Український тиждень»
№ 15 (439) від 14 квітня
1234567891011121314151617181920212223 Наступні 26 →
Реклама
Новини
Метою такої реорганізації є перехід від функцій контролю до аудиту, який дозволить уникнути нецільового та неефективного використання бюджетних коштів та майна.
25 червня , 17:36
У той самий час, за словами Зубка, інвестиційний інтерес вже зміщується на схід країни, зокрема в сторону Харкова і Краматорська.
25 червня , 11:25
Споживання електроенергії в енергосистемі України зросло через високі температури і масове вмикання кондиціонерів.
24 червня , 14:32
За словами Гройсмана, в проекті закладено чотири цільових інструменти державної підтримки.
24 червня , 14:26
Торгівля багатьма акціями була призупинена в перші хвилини після відкриття через різкі коливання курсів.
24 червня , 12:33
У пояснювальній записці зазначається, що проект закону розроблений для захисту інтересів держави.
23 червня , 13:32
Читайте також
16 січня 2015-го десантники 25-ої бригади отримали наказ здійснити марш зі свого місця розташування до південно-західної околиці Авдіївки (мікрорайон Хімік). Разом з десантниками в цей сектор висунулися й бригадні артилерійські підрозділи.
28 червня, Анатолій Шара,
Хто і як сьогодні змінює Конституцію України? Який зв’язок між цими нововведеннями та ключовими реформами в державі? Про це Тижню розповів експерт із конституційного та адміністративного права, голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко
28 червня, Анна Корбут,
Протягом тижня західні ЗМІ писали про візит Володимира Гройсмана до Берліну, значення Brexit для України, стабілізацію української економіки та переклад книги Олега Шинкаренка на англійську
28 червня, Віталій Рибак,
Багато блогерів та журналістів вже не раз робили аналіз справ «молодих, але невизнаних» республік. Хтось перевіряв бюджети, дехто слідкував за темпами виробництва на окупованих територіях. Інших цікавив політичний бомонд Донецьку чи Луганську.
28 червня, Павло Василів,
 
 
работа главный инженер новости спорта оскар субару купить
©2007-2016 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено