Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
Головне
Чеський режисер розповів Тижню про специфіку драматичних творів Вацлава Гавела, зокрема «Санації», яку цьогоріч поставили на сцені київського Театру Івана Франка, про сучасну потребу чехів віднайти власну самостійність та ідентичність, а також етнічні мотиви в постановках, які єднають Україну та Чехію.
19 вересня , Ганна Трегуб,
Журі Венеційського фестивалю цього року виявило рідкісну адекватність
15 вересня , Катерина Барабаш,
Останні публікації
Авторка глибокого соціального репортажу та компендіуму для інтелігентних батьків «Французьке виховання: історія однієї американської мами в Парижі» розповіла Тижню про необхідність розвитку емоційного інтелекту в дітей, потребу встановлення для малечі меж, у яких панує цілковита свобода, та альтернативу гаджетам.
11 вересня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 36 (460) від 8 вересня
Цього разу до огляду потрапили книжки, так чи так пов’язані з темою розвитку та змін. Усі три не художні.
9 вересня   ▪   Олександр Стукало
Чому і як між собою пов’язані питання існування й легалізації приватних музейних колекцій та міжнародна репутація України
28 серпня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 33 (457) від 18 серпня
Про використання галльського міфу сучасними французами, кельтську цивілізацію мовою археології та її місце і значення в історії Європейського континенту в інтерв’ю Тиж­­ню розказав провідний французький кельтолог Олів’є Бюксеншюц.
20 серпня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 32 (456) від 11 серпня
Андрій Середа та гурт «Кому Вниз», фронтменом якого він є, — це щось із музичного позачасся. Здається, він був завжди, йому стільки само, скільки всьому українському року. Навіть трохи більше, враховуючи їхнє готичне коріння. Ця формація та її беззмінний лідер ніколи не гналися за мейнстримом, їх не побачиш на ТБ чи модних тусовках. Середа і його «Кому Вниз» завжди мали чітке ідеологічне праве спрямування, яке ніколи не приховували. Про це й трохи більше ­Тиждень поспілкувався з Андрієм Середою.
13 серпня   ▪   Богдан Буткевич
«Український тиждень»
№ 32 (456) від 11 серпня
Як організувати літературний фестиваль у провінції.
13 серпня   ▪   Алла Татаренко
«Український тиждень»
№ 31 (455) від 4 серпня
В інтерв’ю Тижню відомий український ком­по­­зитор Євген Станкович розповів про стан і пер­спективи української та світової оперної музики, про зв’язок між культурою та політикою.
6 серпня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 30 (454) від 28 липня
Майбутнє «Мистецького Арсеналу» залежить від того, чи врахує його новий директор сумний досвід минулого
28 липня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 29 (453) від 21 липня
Літо надихає на мандри. Тому книжки, про які я напишу, теж так чи інакше пов’язані з мандрами й подорожами.
25 липня   ▪   Олександр Стукало
От що цього разу? Питаю я себе. Давай уже писати про першу «Червону руту». Давай! Про «Гадів», Чубая, Бурмаку... Про Миколайчука, врешті-решт, лисого, босого, у лєопардовій пов’язці... Про Чернівці 1989 року... Не цього разу. Може, наступного... Так само, у принципі, я думав, коли минулого разу сідав за комп. Тоді мене «відволікли» ВІА. Ансамблі. Вокально-інструментальні... Добре... А зараз шо?
23 липня   ▪   Сергій Харинович
«Український тиждень»
№ 28 (452) від 14 липня
Система державної підтримки в Росії демонструє дива неефективності. Україна ще має шанс уникнути таких помилок
23 липня   ▪   Катерина Барабаш
«Український тиждень»
№ 29 (453) від 21 липня
Італійський психоаналітик Луїджі Дзойя розповів Тижню про можливості свого наукового методу в оцінюванні сучасного стану культури й політики, колективну параною та її прояви в сучасних європейських політико-соціальних реаліях.
18 липня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 28 (452) від 14 липня
Про занепад культурних інституцій Сербії та шукання порятунку в умовах урізаного фінансування й перед спокусами глобалізації
17 липня   ▪   Деян Айдачич
«Український тиждень»
№ 27 (451) від 7 липня
Тиждень.ua побував на батьківщині відомого українського художника
8 липня   ▪   Ганна Трегуб
На міжнародному кінофестивалі представили два фільми, зняті за участю України
7 липня   ▪   Катерина Барабаш
«Український тиждень»
№ 27 (451) від 7 липня
Україна досі пробуксовує в питаннях ухвалення ефективного законодавства й адаптації практик захисту культурної спадщини в умовах ведення бойових дій та на тимчасово окупованих територіях
3 липня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 25 (449) від 23 червня
Великі фестивалі формату open air не надто розраховані на те, що люди уважно слухатимуть музику, як у філармонії. Але завжди трапляться виконавці, яких, попри все, затамувавши подих, дослухаєш до останньої ноти
30 червня   ▪   Вячек Криштофович-молодший
«Український тиждень»
№ 26 (450) від 30 червня
У розмові з Тижнем заступник генерального директора Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків з наукової роботи, мистецтвознавець Олена Живкова розповіла про тонку справу музейної атрибуції, яка розкриває секрети експонатів, про музейний аудит та особливості інвентаризації.
25 червня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 24 (448) від 16 червня
Травень – це кінець весни, початок здійснення мрій про відпустку, перші спеки й дуже багато санкціонованих державою вихідних. Що робити, коли не треба працювати? Правильно – читати й насолоджуватися новинками.
17 червня   ▪   Олександр Стукало
Тиждень поспілкувався з дослідницею творчості Казимира Малевича Тетяною Філевською про культурний контекст київського періоду творчості всесвітньо відомого творця супрематизму й кубофутуризму, нещодавно знайдений архів, який проливає світло на цей період, та нагальну потребу активізувати дискурс про українську роль і місце в авангардному мистецтві світу.
13 червня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 23 (447) від 9 червня
Тиждень розмовляв із радником з питань розвитку та стратегії Національного військового музею Нідерландів Франкліном ван дер Польсом про непросту справу музеїфікації та меморіалізації подій сучасних революцій і війн та про наукову об’єктивність і чесність у музейній справі.
11 червня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 22 (446) від 2 червня
У чому історична значущість українських вокально-інструментальних ансамблів 1960–1970-х років
5 червня   ▪   Сергій Харинович
«Український тиждень»
№ 22 (446) від 2 червня
Тиждень поспілкувався з Максом про форму й зміст музики, мандри, українців і неукраїнців та можливості жити з творчості.
2 червня   ▪   Ганна Чабарай
Відомий бельгійський саксофоніст і композитор Ален Крепен розказав Тижню про сучасний стан і можливості духових оркестрів, способи подолання невідомості української сучасної класичної музики та її авторів у світі та саксофон, повноту звукових можливостей якого ще розкрито не в повні.
27 травня   ▪   Ганна Трегуб
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 Наступні 26 →
Реклама
Новини
Серед викинутих на смітник документів - тисячі листів, документи, афіші, фотографії
24 вересня , 16:51
Зйомки проходили на покинутій військовій базі «Памір», що на вершині гори Томнатік – 1565 м над рівнем моря.
22 вересня , 16:59
У розшифрованому фрагменті йдеться про те, як правильно розводити жертовний вогонь.
22 вересня , 10:11
Книжковий фонд установи "передадуть" новоствореному Центру слов'янських культури.
21 вересня , 16:12
На Софійській площі встановлять екрани, на яких транслюватиметься церемонія відкриття.
21 вересня , 11:57
Світова прем'єра відео відбудеться 22 вересня.
20 вересня , 14:54
Читайте також
8 вересня, у День звільнення Донбасу, в Макіївці сталася чергова подія, яка ще на енну кількість днів (років?) відсунула від нас перемогу в цій війні. Під перемогою я не маю на увазі українські танки на площі Лєніна в Донецьку з рознесеним вщент пам’ятником, як часто це уявляє собі наша патріотична більшість.
25 вересня, Станіслав Васін,
Політичні еліти цього регіону майже не змінюються протягом останніх 20 років і не сформували власного клану
25 вересня, Богдан Буткевич,
Як імперські палаци прийшли на зміну маєткам козацької старшини
24 вересня, Ольга Ковалевська,
Якщо ви хочете дізнатися середню ціну на новий гаджет, то знайдете сайт, який робить вибірку з усіх пропозицій. Якщо цікавитеся відгуками на нову стрічку, котра тільки-но вийшла в кінотеатрах, — шукатимете їх там-таки, у мережі. Але якщо вам потрібно дістати середнє арифметичне від мови й політики в Україні, ви зобов’язані поїхати на Полтавщину.
24 вересня, Олекса Коба,
 
 
©2007-2016 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено