Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
Головне
У 46-й раз у Києві відкрився міжнародний кінофестиваль
25 жовтня , Катерина Барабаш,
Під час цьогорічного Форуму видавців у Львові Тиждень розмовляв із фінським письменником Юркі Вайноненом про літературу його країни, книжкові вподобання фінів та життя письменника у Фінляндії.
22 жовтня , Ольга Ворожбит,
Останні публікації
«Мій друг Боріс Нємцов» Зосі Родкєвіч як епітафія російській опозиції
20 жовтня   ▪   Катерина Барабаш
«Український тиждень»
№ 42 (466) від 19 жовтня
Те, що у четвер 13-го жовтня Нобелівську премію з літератури отримав американський співак Боб Ділан, обговорювали навіть люди дуже далекі від літератури. Публіку вразило кілька фактів, які варто розглянути окремо.
17 жовтня   ▪   Богдана Романцова
Чверть століття в Торонто успішно працює українська книгарня Koota Ooma. Сьогодні вона отримує замовлення не лише з Канади чи США, а й із Європи, Австралії та Японії. Цей проект починався з продажу книжок для дітей з українських родин, а переріс у місце, де україномовні люди з Північної Америки та інших куточків планети знаходять потрібну їм літературу українською. Родинам із діаспори ця книгарня дає засоби для навчання їхніх дітей мови — якісні сучасні видання, розраховані на потреби різного віку. Про те, як допомогти людям зберегти знання мови своїх батьків незалежно від місця мешкання, Тиждень спілкувався зі співзасновницею Koota Ooma Мирославою Вербови-Онух.
15 жовтня   ▪   Жанна Безп’ятчук
«Український тиждень»
№ 41 (465) від 12 жовтня
Чеська урбаністка розповіла Тижню про соціальні експерименти, міську міфологію, боротьбу зі стандартизацією історичних просторів та новий проект, який має вписати український Славутич у Книгу рекордів Ґіннесса.
11 жовтня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 40 (464) від 6 жовтня
«Я промовлятиму польською мовою, бо хочу сказати те, що думаю, а думаю я завжди польською». (Початок подяки Анджея Вайди за отримання Оскара за весь творчий доробок
11 жовтня   ▪   ОНУХ
У розмові з Тижнем австрійський письменник Петер Штайнер розповів про потребу уваги до сучасних подій, деколонізацію в світі очима свідка, а також про вплив географії і міграції ідей та ідеологій на життя народів і націй.
9 жовтня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 39 (463) від 29 вересня
Координатор експертної групи розвитку культурних і творчих індустрій Єврокомісії розповів Тижню про культуру крізь призму процесу творення нової вітчизняної політики, яка регулює цю царину, економічну збитковість ставлення до неї за залишковим принципом та нові форми інституцій, що стимулюють її розвиток.
1 жовтня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 38 (462) від 22 вересня
Чеський режисер розповів Тижню про специфіку драматичних творів Вацлава Гавела, зокрема «Санації», яку цьогоріч поставили на сцені київського Театру Івана Франка, про сучасну потребу чехів віднайти власну самостійність та ідентичність, а також етнічні мотиви в постановках, які єднають Україну та Чехію.
19 вересня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 37 (461) від 15 вересня
Журі Венеційського фестивалю цього року виявило рідкісну адекватність
15 вересня   ▪   Катерина Барабаш
«Український тиждень»
№ 37 (461) від 15 вересня
Авторка глибокого соціального репортажу та компендіуму для інтелігентних батьків «Французьке виховання: історія однієї американської мами в Парижі» розповіла Тижню про необхідність розвитку емоційного інтелекту в дітей, потребу встановлення для малечі меж, у яких панує цілковита свобода, та альтернативу гаджетам.
11 вересня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 36 (460) від 8 вересня
Цього разу до огляду потрапили книжки, так чи так пов’язані з темою розвитку та змін. Усі три не художні.
9 вересня   ▪   Олександр Стукало
Чому і як між собою пов’язані питання існування й легалізації приватних музейних колекцій та міжнародна репутація України
28 серпня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 33 (457) від 18 серпня
Про використання галльського міфу сучасними французами, кельтську цивілізацію мовою археології та її місце і значення в історії Європейського континенту в інтерв’ю Тиж­­ню розказав провідний французький кельтолог Олів’є Бюксеншюц.
20 серпня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 32 (456) від 11 серпня
Андрій Середа та гурт «Кому Вниз», фронтменом якого він є, — це щось із музичного позачасся. Здається, він був завжди, йому стільки само, скільки всьому українському року. Навіть трохи більше, враховуючи їхнє готичне коріння. Ця формація та її беззмінний лідер ніколи не гналися за мейнстримом, їх не побачиш на ТБ чи модних тусовках. Середа і його «Кому Вниз» завжди мали чітке ідеологічне праве спрямування, яке ніколи не приховували. Про це й трохи більше ­Тиждень поспілкувався з Андрієм Середою.
13 серпня   ▪   Богдан Буткевич
«Український тиждень»
№ 32 (456) від 11 серпня
Як організувати літературний фестиваль у провінції.
13 серпня   ▪   Алла Татаренко
«Український тиждень»
№ 31 (455) від 4 серпня
В інтерв’ю Тижню відомий український ком­по­­зитор Євген Станкович розповів про стан і пер­спективи української та світової оперної музики, про зв’язок між культурою та політикою.
6 серпня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 30 (454) від 28 липня
Майбутнє «Мистецького Арсеналу» залежить від того, чи врахує його новий директор сумний досвід минулого
28 липня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 29 (453) від 21 липня
Літо надихає на мандри. Тому книжки, про які я напишу, теж так чи інакше пов’язані з мандрами й подорожами.
25 липня   ▪   Олександр Стукало
От що цього разу? Питаю я себе. Давай уже писати про першу «Червону руту». Давай! Про «Гадів», Чубая, Бурмаку... Про Миколайчука, врешті-решт, лисого, босого, у лєопардовій пов’язці... Про Чернівці 1989 року... Не цього разу. Може, наступного... Так само, у принципі, я думав, коли минулого разу сідав за комп. Тоді мене «відволікли» ВІА. Ансамблі. Вокально-інструментальні... Добре... А зараз шо?
23 липня   ▪   Сергій Харинович
«Український тиждень»
№ 28 (452) від 14 липня
Система державної підтримки в Росії демонструє дива неефективності. Україна ще має шанс уникнути таких помилок
23 липня   ▪   Катерина Барабаш
«Український тиждень»
№ 29 (453) від 21 липня
Італійський психоаналітик Луїджі Дзойя розповів Тижню про можливості свого наукового методу в оцінюванні сучасного стану культури й політики, колективну параною та її прояви в сучасних європейських політико-соціальних реаліях.
18 липня   ▪   Ганна Трегуб
«Український тиждень»
№ 28 (452) від 14 липня
Про занепад культурних інституцій Сербії та шукання порятунку в умовах урізаного фінансування й перед спокусами глобалізації
17 липня   ▪   Деян Айдачич
«Український тиждень»
№ 27 (451) від 7 липня
Тиждень.ua побував на батьківщині відомого українського художника
8 липня   ▪   Ганна Трегуб
На міжнародному кінофестивалі представили два фільми, зняті за участю України
7 липня   ▪   Катерина Барабаш
«Український тиждень»
№ 27 (451) від 7 липня
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 Наступні 26 →
Реклама
Новини
Національний стенд України представив 12 книг українських видавництв.
24 жовтня , 22:19
Наразі вже створена база даних цього 20-томника.
24 жовтня , 17:43
Прощання з актрисою відбудеться 25 жовтня з 11 до 13:00 в приміщенні Театру російської драми.
22 жовтня , 17:31
Протягом дев’яти фестивальних днів глядачам продемонструють 250 фільмів.
22 жовтня , 10:39
Гроші були виділені Державному комітету телебачення і радіомовлення
21 жовтня , 10:41
Фестиваль українського кіно проходить у Варшаві.
20 жовтня , 23:53
Читайте також
У 46-й раз у Києві відкрився міжнародний кінофестиваль
25 жовтня, Катерина Барабаш,
Без сумніву топ-темою світових ЗМІ минулого тижня, яка знову привернула увагу до України, були переговори Нормандської четвірки у Берліні. Утім, не залишилися без уваги і угода про асоціацію і українські політичні в'язні у Росії.
25 жовтня, Ольга Ворожбит,
Як показує досвід, стосунки можна мати не тільки з людьми. Стосунки з містами можуть розвинутися в не менш захопливий сюжет, зі своїми емоційними підйомами і спадами, розлуками й повертаннями. Ми непомітно проживаємо ці стосунки як паралельне життя у своїй свідомості, на тлі решти вагомих подій, і тільки зрідка оглядаємося, щоби спробувати збагнути: що ж це було в мене з тим містом: може, любов? Чи тільки нудний шлюб із розрахунку?
24 жовтня, Ірина Пухта,
Кремль планує оточити Україну газогонами, що можуть позбавити її частини транзиту й розділити ЄС, якщо той не відреагує на виклики
24 жовтня, Жанна Безп’ятчук,
 
 
©2007-2016 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено