Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
11 лютого, 2011

Вал за планом

Серго Орджонікідзе вмів мотивувати до праці
Серго Орджонікідзе вмів мотивувати до праці, а підлеглі його шанували. Нарком сідав за стіл, діставав маузер і прямо запитував тремтячого по стру­н­­ці директора: «Усе зрозуміло? Тепер давай обговорювати, як справу робитимеш?..» Ледь не з глузду їхали заводські керівники від таких нарад із наркомом, але працювати це не заважало. По 16 годин на добу, з кількахвилинною перервою на обід, аби погоджені з Орджонікідзе пла­­ни виконати, аби з життя не звільнили. Плани виконувалися, ставали норма­­ми… Через кілька десятиріч з’ясува­лося, що в межах норм у країні в шалених обсягах виробляється нікому не потрібна продукція… Напевно, колись не всі й не все зрозуміли при плануванні. Але найприкріше, що його нормою  досі вважається «маузер». 


Теги
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.