Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Світ у 2018 Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
7 грудня, 2007

Удосконалення вимагає часу

Під час НЛП-тренінгів навчишся краще комунікувати та «запануєш над усім»...
Матеріал друкованого видання
№ 6 (6)
від 7 грудня, 2007

Спочатку НЛП мало слугувати насамперед психотерапії. Однак дуже швидко виявили ефективність цього методу в бізнесі. Комерційні фірми обіцяють зробити пересічних чиновників або продавців архимайстрами маркетингу. «Магія» НЛП базується на ефективній інтерперсональній комунікації. Кожен із нас щодня спілкується з іншими людьми. Ніхто не вигадує нічого самотужки – усі навчаються від інших. Кожна зустріч з іншою людиною нас змінює та залишає слід. Якщо нам пощастило: батьки були відкритими та люблячими, а оточення – цікавим, то люди нас люблять і слухаються, а успіх приходить легко. Однак, якщо ми засвоїли не найліпші взірці, а, отже, й програма наша поганенька, слід братися до роботи. Аж тут на нас чекають хлопці від НЛП: «Зміни своє життя за тиждень!», «Як стати зіркою за 10 хвилин», – кричать реклами. Іншими словами, зміни програму, дурню! 

Чи це можливо? – Можливо. Під час НЛП-тренінгів навчишся краще комунікувати та «запануєш над усім»... Та коли повернешся до справжнього життя, справжніх емоцій, справжніх грошей, то забудеш про свої 200 годин тренінгів, а твій мозок перейде на стару, неефективну, але «свою» програму, яку ти засвоював протягом, скажімо, 30 років. НЛП не гірше й не ліпше від йоги чи буддійської медитації. Скрізь можна досягти досконалості, однак  це вимагає часу та зусиль. Решта – маркетинг.


Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.